Festival pro Vás pořádá web HedvabnaStezka.cz a časopis Travel Life

The best of Expediční kamera

Promítej ty nejlepší filmy z Expediční kamery a Snow film festu kdykoliv během roku. Připravili jsme ty nejlepší výběry ( formát MP4) a ty si můžeš jednoduše stáhnout jeden ze čtyř bloků za 699 Kč.

Pokud máte zájem o filmy, napište na tereza@expedicnikamera.cz

Best of ženy

Ženy. Nezlomitelné, nezastavitelné, odvážné a zároveň elegantní.


Tibet a Himaláje

V pěti vybraných filmech objevíte krásu nejvýše položených míst naší planety. Užijte si výhled ze “střechy světa”, zažijte střet kultur, seznamte se s odvážnými horolezci, ale hlavně neztrácejte naději.


Blok na dvou kolech

Podívejte se na pět filmů plných přátelství, dobrodružství, adrenalinu a cyklistiky. Zjistíte, jak 4 tisíce km dlouhý závod ovlivní přátelství, poznáte skrytá zákoutí Nového Zélandu, objevíte jeden z nejnovějších extrémních sportů a seznámíte se s jedním z nejlepších freestyle trialistů světa. Kromě toho vás ohromí film, který využívá horská kola jako prostředek k prozkoumání myšlenek stvoření a destrukce v nejkrásnějších, nejdramatičtějších a nelítostných krajinách přírody.


Cesta za polární kruh

Podívejte se na jedna z nejchladnějších, nejdivočejších a nejméně prozkoumaných míst na planetě. Na cestě za polární kruh potkáte nezlomitelné muže a ženy, objevíte divokou přírodu, poslechnete si dojemné příběhy a poznáte nepředstavitelnou sílu lidské mysli.

Partneři

Správa webu Webklient.cz