FESTIVAL POŘÁDÁ www.HEDVABNASTEZKA.cz - NEJVĚTŠÍ CESTOVATELSKÝ PORTÁL V ČR A TRAVEL LIFE - NOVÝ ČESKÝ ČASOPIS JEN O CESTOVÁNÍ

Partneři

13.- 16. 2. 2020

Mezinárodní veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD je nejvýznamnější akci svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. I v roce 2020 se na veletrhu představí téměř celý svět. Chybět nebudou národní turistické centrály tradičních evropských zemí i vzdálených destinací, jako Ameriky, Asie nebo Afriky. Na turistické zážitky budou lákat regiony České republiky, aktuální nabídku zájezdů do celého světa nabídnou desítky cestovních kanceláří a agentur.

Koná se zde také předpremiéra festivalu Expediční kamera a to ve dnech 14., 15. a 16. 2. 2020: http://holidayworld.cz/aktuality/detail?id=20585&utm_source=111&utm_medium=w

I když cestujete jen občas, je dobré se pojistit. Pojištění vás totiž vyjde několikanásobně levněji než nepředvídané výdaje spojené s ošetřením v zahraničí či s dalšími nepříjemnostmi. Levné jednorázové cestovní pojištění UNIQA můžete uzavřít nejen na cesty po Evropě, USA a dalších koutech světa, ale samozřejmě také na cesty po České republice.

Tradice se značkou ALPA; ALPA, a především francovka této značky, je již více než 100 let zcela přirozenou součástí našeho života. Řada francovek je dále rozšiřována o další výrobky na podobné bázi. Jde především o masážní krémy, gely a emulze. Nové zákazníky si v poslední době naše značka nachází stále častěji rovněž za hranicemi naší země.

Cestovní kancelář LIVINGSTONE působí na českém trhu úspěšně již od roku 1995. Hlavní činností je příprava zájezdů do exotických zemí. Organizují zajímavé akce na všechny kontinenty světa, vyjma Evropy. Výsledkem četných cest do Asie a Afriky jsou unikátní výstavy, které také pořádají: Tajemná Indonésie – Svět, o kterém jste si mysleli, že již neexistuje, Tamtamy času, Šangri-la – Hledání ztraceného ráje, Afrika – Legendy i mystéria.

Značka LOAP je průkopníkem sportovního oblečení a outdoorového vybavení u nás od roku 1993. LOAP je česká značka s vlastním týmem návrhářů a technologů. Zkratka LOAP sice vznikla ze dvou anglických slov „Logical“ a „Application“ a v překladu znamená „rozumné využití“. A o rozumném využití to celé je – své výrobky navrhují tak, aby byly funkční, praktické, za rozumnou cenu a hlavně, aby vám to v nich slušelo.

Mladá, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na prodej outdoorových, turistických a kempingových produktů. Od samotného vzniku firmy ForCamping s.r.o. v roce 2012 je jejím cílem a zároveň posláním poskytovat svým zákazníkům maximální možný servis a komfort při výběru a pořízení nového vybavení. Stojí za úspěšnými projekty jakými jsou eshop 4camping.cz, Prodejní Výstava stanů a vybavení do přírody nebo největší web o českých a slovenských kempech Dokempu.cz.

Oficiální české zastoupení švýcarské centrály cestovního ruchu Switzerland Tourism v České republice. Switzerland Tourism je centrála cestovního ruchu pro Švýcarsko, ideální zemi pro cestování, dovolenou a kongresy. Nabízí na jednou místě tipy na ubytování, služby, aktuální dění a další tipy pro vaši dovolenou ve Švýcarsku.

Svěřte se rukou odborníků – Hukot.cz poskytuje web hosting, FTP hosting i virtuální servery, již 16 let na českém trhu.

První vodotěsné brašny Ortlieb vznikly v roce 1982 z plachty pro kamiony v dílně Hartmuta Ortlieba v Německu. Hartmut se připravoval na své dlouhé cyklistické a horolezecké cesty a potřeboval pevné a vodotěsné brašny, které v té době ještě neexistovaly. Od té doby Ortlieb jako značka urazil velký kus cesty a mezi dálkovými cyklisty se stal pojmem. Ortlieb jsou brašny, které jsou používány těmi nejlepšími a nejextrémnějšími cykloturisty světa a dá se říci, že už mnohokrát objely celý svět. Dnes nabízí Ortlieb širokou škálu voděodolných produktů, které jsou určeny nejen pro expedice, ale i pro každodenní dojíždění do práce, či na krátké výlety do okolí.

Motto: Čím jsi lehčí, tím dál dojdeš …

Již 45 let vyrábí Josef Rakoncaj a společnost Sir Joseph kvalitní outdoorové vybavení. Dodáváme oblečení, spacáky a další vybavení světovým lezcům pro dobývání osmitisícovek, horolezcům pro zdolávání skalních stěn na všech kontinentech, polárníkům do těch největších mrazů, ale také všem trekařům, turistům i dětem objevujícím svět. Specializujeme se na funkční vybavení do zimních podmínek. Vyrábíme primárně z husího peří, které má stále nejlepší poměr teplotního komfortu a celkové hmotnosti a sbalitelnosti. V posledních letech jsme k péřovým produktům přidali i novou kolekci bund a vest z dalšího přírodního materiálu Tyrolské ovčí vlny. www.sirjoseph.cz/tirolwool

Více než 40 let je Rogelli rodinnou firmou, kde jsou vztahy na prvním místě. Rodina Wagtmansových vždy žila cyklistikou a zkušenosti se předávají z generace na generaci. To nejcennější – jejich vztah ke společnému dílu a předchozím generacím – promítají do své práce. Proto je každá další kolekce Rogelli ještě lepší než předchozí. U Rogelli vše stojí na důvěře a spolupráci. Od roku 2007 je výhradním dovozcem Rogelli pro ČR a SK naše rodinná firma. Výrobky prodáváme především ve vlastním e-shopu se servisem a službami, které si Rogelli zaslouží. Jsme si vědomi toho, že spokojenost zákazníka závisí na mnoha drobnostech. Od výběru zboží, přes komunikaci až po záruky. Za vším, co děláme, si stojíme a spokojenost našich zákazníků nás těší. Věřím, že i Vy pocítíte, že naši práci děláme srdcem.

Partneři