Partneři

Mladá, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na prodej outdoorových, turistických a kempingových produktů. Od samotného vzniku firmy ForCamping s.r.o. v roce 2012 je jejím cílem a zároveň posláním poskytovat svým zákazníkům maximální možný servis a komfort při výběru a pořízení nového vybavení. Stojí za úspěšnými projekty jakými jsou eshop 4camping.cz, Prodejní Výstava stanů a vybavení do přírody nebo největší web o českých a slovenských kempech Dokempu.cz.

Oficiální české zastoupení švýcarské centrály cestovního ruchu Switzerland Tourism v České republice. Switzerland Tourism je centrála cestovního ruchu pro Švýcarsko, ideální zemi pro cestování, dovolenou a kongresy. Nabízí na jednou místě tipy na ubytování, služby, aktuální dění a další tipy pro vaši dovolenou ve Švýcarsku.

Sportovní agentura, která připravuje a organizuje sportovní a poznávací akce a expedice pro jednotlivce, ale také skupiny a firmy. Specializuje se na horské expedice, trekingové zájezdy na Kavkaze, Pamíru, Tien-shanu a v Himaláji. Organizuje skialpinistické a freeridové výlety do lyžařsky nejzajímavějších koutů v Evropě a Asii. Jejich specialitou je nabídka heli-ski – lyžování s vrtulníkem, ve kterém mají největší zkušenosti v celé ČR. V posledních letech zařadili do nabídky také poznávací zájezdy po zemích protnutých Hedvábnou stezkou, která je jejich srdeční záležitostí.

Cestovní kancelář LIVINGSTONE působí na českém trhu úspěšně již od roku 1995. Hlavní činností je příprava zájezdů do exotických zemí, organizujeme zajímavé akce na všechny kontinenty světa vyjma Evropy. Výsledkem našich četných cest do Asie a Afriky jsou unikátní výstavy Tajemná Indonésie – Svět, o kterém jste si mysleli, že již neexistuje, Tamtamy času, Šangri-la – Hledání ztraceného ráje, Afrika – Legendy i mystéria, které také pořádáme.

GUMOTEX, akciová společnost, se stala za více než 60 let svého působení na mezinárodním trhu s gumárenskými výrobky a technickými pěnami synonymem kvality a spolehlivého partnera. Svou stabilní pozici renomovaného výrobce potvrzuje i díky moderním technologiím výroby a neustálému zdokonalování v oblasti vývoje. Je specialista na vývoj a výrobu nafukovacích člunů a lodí, které se osvědčili stejně tak pro volný čas, jako i pro profesionální sport a  specializované záchranné složky.

Svěřte se rukou odborníků – Hukot.cz poskytuje web hosting, FTP hosting i virtuální servery, již 13 let na českém trhu.

Výrobci sportovních čepic a doplňků, aneb malá firma z Frenštátu p.R. s 18 zaměstnanci, která se již 25 let zabývá textilní výrobou.
Nabízí 2 x do roka novou kolekci čepic, tunelů, šátků a čelenek;
regionální podporu turistiky v duchu hesla “Na české hory v české čepici “, aneb FAN club hor, horeček, turistických cílů a oblastí;
“Modré z nebe”, aneb zakázkovou výrobu na přání zákazníka, prostě natisknou a vymyslí, co potřebujete.;
účast na Vašich sportovních akcích se svým vytuněným stanem a úžasnými čepicemi.

První vodotěsné brašny Ortlieb vznikly v roce 1982 z plachty pro kamiony v dílně Hartmuta Ortlieba v Německu. Hartmut se připravoval na své dlouhé cyklistické a horolezecké cesty a potřeboval pevné a vodotěsné brašny, které v té době ještě neexistovaly. Od té doby Ortlieb jako značka urazil velký kus cesty a mezi dálkovými cyklisty se stal pojmem. Ortlieb jsou brašny, které jsou používány těmi nejlepšími a nejextrémnějšími cykloturisty světa a dá se říci, že už mnohokrát objely celý svět. Dnes nabízí Ortlieb širokou škálu voděodolných produktů, které jsou určeny nejen pro expedice, ale i pro každodenní dojíždění do práce, či na krátké výlety do okolí.

Motto: Čím jsi lehčí, tím dál dojdeš …

Téměř 40 let vyrábí Sir Joseph kvalitní outdorové vybavení. Péřové a primaloftové oblečení, péřové spací pytle, nepromokavé oblečení i oblečení pro volný čas. Cílem firmy je vyrábět maximálně funkční výrobky schopné obstát i v extrémních podmínkách nejvyšších hor světa a zároveň plně je přizpůsobit potřebám a požadavkům zákazníka tak, aby potřebné vybavení bylo ‚ušito přesně na míru‘ podmínkám a účelu, pro který bude používáno.

 

Mezinárodní veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD je nejvýznamnější akci svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. I v roce 2019 se na veletrhu představí téměř celý svět. Chybět nebudou národní turistické centrály tradičních evropských zemí i vzdálených destinací, jako Ameriky, Asie nebo Afriky. Na turistické zážitky budou lákat regiony České republiky, aktuální nabídku zájezdů do celého světa nabídnou desítky cestovních kanceláří a agentur.

 

Partneři