FESTIVAL POŘÁDÁ www.HEDVABNASTEZKA.cz - NEJVĚTŠÍ CESTOVATELSKÝ PORTÁL V ČR A TRAVEL LIFE - NOVÝ ČESKÝ ČASOPIS JEN O CESTOVÁNÍ

Partneři 2022

Oficiální české zastoupení švýcarské centrály cestovního ruchu Switzerland Tourism v České republice. Switzerland Tourism je centrála cestovního ruchu pro Švýcarsko, ideální zemi pro cestování, dovolenou a kongresy. Nabízí na jednou místě tipy na ubytování, služby, aktuální dění a další tipy pro vaši dovolenou ve Švýcarsku.

McKinley – exkluzivně v prodejnách INTERSPORT. Oblečení a boty pro outdoorové aktivity.
Více než 20 let představuje značka McKinley nejvyšší kvalitu sportovního vybavení. Od této značky můžete zakoupit boty, funkční oblečení, doplňky, ale i batohy, stany a spacáky. Použité materiály a technologie jako Aquabase, Aquamax, Dry Plus aj. zajistí ochranu proti vodě a větru, příjemné tělesné klima, prodyšnost a ochranu před chladem. Budete tak perfektně vybaveni pro každou sportovní aktivitu.

Nejseverněji položený emirát Ras Al Khaimah je čtvrtým největším emirátem Spojených Arabských Emirátů a jeho rozmanitá krajina je vyhledávaným cílem aktivních cestovatelů. Jako hlavní partner festivalu během přednášek představí nečekaná zákoutí této destinace a prozradí tipy, kam se vydat za dobrodružstvím a adrenalinovými zážitky.

LOAP je průkopníkem sportovního oblečení a outdoorového vybavení u nás od roku 1993. Zkratka LOAP sice vznikla ze dvou anglických slov „Logical“ a „Application“, ale čte se česky. LOAP v překladu znamená „rozumné využití“. A o rozumném využití to celé je – naše výrobky navrhujeme tak, aby byly funkční, praktické, za rozumnou cenu a hlavně, aby vám to v nich slušelo.

Motto: Čím jsi lehčí, tím dál dojdeš …

Již 45 let vyrábí Josef Rakoncaj a společnost Sir Joseph kvalitní outdoorové vybavení. Dodáváme oblečení, spacáky a další vybavení světovým lezcům pro dobývání osmitisícovek, horolezcům pro zdolávání skalních stěn na všech kontinentech, polárníkům do těch největších mrazů, ale také všem trekařům, turistům i dětem objevujícím svět. Specializujeme se na funkční vybavení do zimních podmínek. Vyrábíme primárně z husího peří, které má stále nejlepší poměr teplotního komfortu a celkové hmotnosti a sbalitelnosti. V posledních letech jsme k péřovým produktům přidali i novou kolekci bund a vest z dalšího přírodního materiálu Tyrolské ovčí vlny. www.sirjoseph.cz/tirolwool

Partneři