FESTIVAL POŘÁDÁ www.HEDVABNASTEZKA.cz - NEJVĚTŠÍ CESTOVATELSKÝ PORTÁL V ČR A TRAVEL LIFE - NOVÝ ČESKÝ ČASOPIS JEN O CESTOVÁNÍ

Partneři 2023

 

Oficiální české zastoupení švýcarské centrály cestovního ruchu Switzerland Tourism v České republice. Switzerland Tourism vám poskytne inspiraci a tipy pro vaši dovolenou, výlety a cesty do Švýcarska. Na webových stránkách MojeSvycarsko.com jsou vám k dispozici turistické informace, tipy na ubytování, služby, aktuální dění a další tipy pro vaši dovolenou ve Švýcarsku.

Motto: Čím jsi lehčí, tím dál dojdeš …

Již 45 let vyrábí Josef Rakoncaj a společnost Sir Joseph kvalitní outdoorové vybavení. Dodáváme oblečení, spacáky a další vybavení světovým lezcům pro dobývání osmitisícovek, horolezcům pro zdolávání skalních stěn na všech kontinentech, polárníkům do těch největších mrazů, ale také všem trekařům, turistům i dětem objevujícím svět. Specializujeme se na funkční vybavení do zimních podmínek. Vyrábíme primárně z husího peří, které má stále nejlepší poměr teplotního komfortu a celkové hmotnosti a sbalitelnosti. V posledních letech jsme k péřovým produktům přidali i novou kolekci bund a vest z dalšího přírodního materiálu Tyrolské ovčí vlny. www.sirjoseph.cz/tirolwool

 

Motto: Keep dry what you love.

První vodotěsné brašny Ortlieb vznikly v roce 1982 z plachty pro kamiony v dílně Hartmuta Ortlieba v Německu. Hartmut se připravoval na své dlouhé cyklistické a horolezecké cesty a potřeboval pevné a vodotěsné brašny, které v té době ještě neexistovaly. Od té doby Ortlieb jako značka urazil velký kus cesty a mezi dálkovými cyklisty se stal pojmem. Ortlieb jsou brašny, které jsou používány těmi nejlepšími a nejextrémnějšími sportovci světa. Dnes nabízí Ortlieb širokou škálu voděodolných produktů pro outdoorové aktivity, expedice, ale i pro každodenní dojíždění do práce, či na krátké výlety do okolí. 

BUSHMAN – TVOŘÍME VLASTNÍ STYL
Tradiční česká značka outdoorového oblečení z přírodních materiálů Tě doprovodí, kam budeš chtít. Už 25 let navrhujeme pánské i dámské kolekce oblečení a doplňky v souladu s přírodou a s respektem vůči ní i lidem. Bushman je člověk se silným instinktem a touhou po životě. Miluje nekonečné toulky přírodou stejně jako procházky městem. Z dílny BUSHMAN proto vycházejí kolekce, navržené s jasným cílem: aby ses v nich cítil v absolutním pohodlí. Protože nosit kvalitní oblečení znamená cítit se svobodně. A cítit se svobodně znamená žít… Užij si všechny své cesty, ať vedou kterýmkoli směrem!

CK Kudrna je již tradiční stálice ve světě aktivní dovolené a outdoorových aktivit. Zakládají si na osobním přístupu ke každému cestovateli a v jejich nabídce naleznete vše od aktivní dovolené pro rodiče s dětmi, přes poznávačky s lehkou turistiku až po drsné expedice na bajku a v horách celého světa.

INTERSPORT je největším prodejcem sportovního vybavení na světě. Nabízí široký výběr sportovního vybavení a oblečení předních světových značek i značek exkluzivních. Prodejny navíc nabízí službu servisu sportovního vybavení, od opravy výpletů tenisových raket, přes opravu kol, ošetření inline bruslí a skateboardů až po seřízení lyží.

Partneři

Správa webu Webklient.cz