Soutěž

Hlasuj o nejlepší film a vyhraj ceny od našich partnerů!

 

               
BATOH PINGUIN STEP 24
Tento menší univerzální batoh vyniká nad ostatní především skvělým poměrem cena/výkon. Propracovaný zádový systém navíc zaručí vaše maximální pohodlí při jakékoliv aktivitě – na výpravě do přírody, během cyklo-výletu i na toulkách po městě. Batohu Step od českého výrobce nechybí ani praktické vychytávky jako úchyty na trekové hole, polstrovaná kapsa na křehké vybavení či reflexní poutko na blikačku.

 

          

 

KAJAK GUMOTEX FRAMURA

FRAMURA je nejrychlejší kajak z produkce GUMOTEX určený na rekreační výlety a turistiku s možností umístění velkého množství bagáže. Umožňuje to velký prostor v přední a zadní části člunu. Kajak je vhodný na pádlování na moři a dlouhé plavby po jezerech, ale hodí se i na řeky s obtížností do WW1. Celý je krytý neodnímatelným kokpitem a vybavený pohodlnou sedačkou. K pádlování je ideální použít seakajakové dvojpádlo.

 

                    

OUTDOOROVÝ ZÁŽITEK
Zážitek pro jednu osobu v hodnotě 5.000 Kč dle vašeho výběru na stránkách OutdoorTrip.com nebo v aplikaci Outdoor- Trip z AppStore. Vyberte si z desítek aktivit, které nejlépe vyhovují vašim představám a možnostem. Splňte si svůj cestovatelský sen a prožijte aktivní dovolenou. My jsme OutdoorTrip. Dobrodružství je vaše.

BUNDA VERTIN
Nová bunda s izolací ze 100% Tyrolské vlny a svrchním technickým větruodolným materiálem Softex® DIAMOND s voděodolnou DWR úpravou. Maximálně využívá možností nabízenýchpřírodou: optimální tepelný komfort, hypoalergenní a antibakteriální vlastnosti, přirozenou schopnost odolávat pachům a 100% odbouratelnost. V pánském i dámském provedení.

 

    

ORTLIEB LIGHT PACK PRO
Tento batoh je komfortní minimalistický batoh. Nafukovací zadní polstrování je příjemné při nošení, elastická stahovací lanka na přední straně umožňují mít oblečení či vybavení hned po ruce a postranní kapsy jsou vhodné na pití nebo na svačinu. Váží pouhých 385g, jen těžko najdete tak lehký batoh s větším objemem a nosností! Je ideálním druhým batohem pro všechny, kteří s sebou nechtějí tahat velkou zátěž.

 

Hlasuj o nejlepší film a vyhraj ceny od našich partnerů!

 

Partneři