Festival pro Vás pořádá web HedvabnaStezka.cz a časopis Travel Life

Soutěž

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ FILM FESTIVALU EXPEDIČNÍ KAMERA 2020 

      

Turistický batoh MAMMUT Lithium Crest

Batoh MAMMUT Lithium Crest je prostorný a hodí se i na delší, náročnější výlety. Nosí se pohodlně díky nastavitelnému zádovému systému, anatomicky tvarovaným, polstrovaným ramenním popruhům a bedernímu pásu. Objem navýší velká přední strečová kapsa, na batoh lze připevnit trekové hole nebo cepín a obsahuje i přípravu na hydrovak, velké množství kapes a integrovanou, odjímatelnou pláštěnku.

  

ORTLIEB Atrack
První vodotěsný batoh, který se otevírá jako cestovní taška, nabízí novou úroveň pohodlí pro dobrodružství venku. A to nejen při krátkých ale i velmi dlouhých výpravách. Každý, kdo se kdy potýkal s úkolem rychle něco najít v hlubinách batohu, bude Atrack prostě milovat! Nemluvě o jeho vodotěsnosti, množství doplňků, moderních barevných variantách a pěti leté záruce! Atrack si prostě v horách užijete!

      

Podložka na jógu ALPA

V dnešní době velmi oblíbená jóga soubor cvičení, která pročišťují tělo, zvyšují odolnost a zdatnost organismu a zlepšují funkci centrální nervové soustavy. Mezi nesčetné výhody, které pravidelné cvičení jógy přináší patří posílení a protažení celého těla, uvolnění, zbavení se stresu, vnitřní klid a celková vyrovnanost, více energie a životního elánu, snížení váhy a mnoho dalších.

Dárkové sety

Legenda v novém! Už více než 100 let pomáhá ALPA od bolavých svalů a kloubů. Nyní i ve formě masážních gelů, které nyní najdete také v krásných darkových setech.

                  

Turistický batoh LOAP ALPINEX 25

Turistický batoh LOAP ALPINEX 25 má 1 hlavní komoru s oboustrannými zipy. Speciální pevný zádový systém AVS zajišťuje velmi kvalitní odvětrávání, neboť batoh zcela nepřilne k tělu. Zádová konstrukce je navíc nezávislá na samotném batohu a snadno ji vyjmete. Ramenní popruhy jsou anatomicky tvarované. Nedílnou součástí je i prsní spojka, boční kompresní popruhy, bederní pás a integrovaná pláštěnka. Více na www.loap.cz.

Výherci soutěže budou vyhlášeni po ukončení festivalu.

Partneři

Správa webu Webklient.cz