Expediční kamera 2019

Zažij dobrodružství na plátně tvého kina!

Každý rok přináší filmový festival Expediční kamera do dvoustovky českých a slovenských měst ty nejlepší cestovatelské a dobrodružné filmy z celého světa i z domácí produkce.

Filmy

2019
Matsés
Stumped
Tupendeo
Kroky na hraně
Waiau – Toa Odyssey
Divided

O festivalu

10 let

Už od roku 2009 je festival zdrojem informací a inspirace pro vaše dobrodružství.

únor - duben

Za dva měsíce obrazí festival 200 míst v České republice i na Slovensku.

25 000 diváků

Díky místním spolupořadatelům se festival dostane do moderních multikin a třeba i do útulných sokoloven, kaváren a klubů.
středa
20/02/2019
Púchov
středa
20/02/2019
Detail promítání
středa
20/02/2019
Praha Aero
středa
20/02/2019
Detail promítání
sobota
23/02/2019
Kadaň
sobota
23/02/2019
Detail promítání
sobota
23/02/2019
Považská Bystrica
sobota
23/02/2019
Detail promítání
sobota
23/02/2019
Holiday world PRAHA
sobota
23/02/2019
Detail promítání
úterý
26/02/2019
Brno – Klub cestovatelů
úterý
26/02/2019
Detail promítání
úterý
26/02/2019
Beroun
úterý
26/02/2019
Detail promítání
středa
27/02/2019
Praha – Hobby centrum 4
středa
27/02/2019
Detail promítání
středa
27/02/2019
Plzeň
středa
27/02/2019
Detail promítání
pátek
01/03/2019
Kopřivnice
pátek
01/03/2019
Detail promítání
pátek
01/03/2019
Litoměřice
pátek
01/03/2019
Detail promítání
pátek
01/03/2019
Domažlice
pátek
01/03/2019
Detail promítání
pátek
01/03/2019
Rajec
pátek
01/03/2019
Detail promítání
pátek
01/03/2019
Točník
pátek
01/03/2019
Detail promítání
sobota
02/03/2019
Velké Meziříčí
sobota
02/03/2019
Detail promítání
sobota
02/03/2019
Heřmanův Městec
sobota
02/03/2019
Detail promítání
sobota
02/03/2019
Hynčice pod Sušinou
sobota
02/03/2019
Detail promítání
sobota
02/03/2019
Bolehošť
sobota
02/03/2019
Detail promítání
sobota
02/03/2019
Měnín
sobota
02/03/2019
Detail promítání
neděle
03/03/2019
Strunkovice nad Blanicí
neděle
03/03/2019
Detail promítání
neděle
03/03/2019
Klub cestovatelů Praha
neděle
03/03/2019
Detail promítání
středa
06/03/2019
Košice
středa
06/03/2019
Detail promítání
středa
06/03/2019
Trnava
středa
06/03/2019
Detail promítání
středa
06/03/2019
Banská Bystrica
středa
06/03/2019
Detail promítání
středa
06/03/2019
Žilina
středa
06/03/2019
Detail promítání
čtvrtek
07/03/2019
Dobříš – Expediční kamera 2019
čtvrtek
07/03/2019
Detail promítání
pátek
08/03/2019
Čechy pod Kosířem
pátek
08/03/2019
Detail promítání
pátek
08/03/2019
Hodkovice nad Mohelkou
pátek
08/03/2019
Detail promítání
pátek
08/03/2019
Levice
pátek
08/03/2019
Detail promítání
sobota
09/03/2019
Benátky nad Jizerou
sobota
09/03/2019
Detail promítání
sobota
09/03/2019
Velký Krtíš
sobota
09/03/2019
Detail promítání
sobota
09/03/2019
Třebenice
sobota
09/03/2019
Detail promítání
sobota
09/03/2019
Březnice
sobota
09/03/2019
Detail promítání
sobota
09/03/2019
Dolní Kralovice
sobota
09/03/2019
Detail promítání
sobota
09/03/2019
Desná
sobota
09/03/2019
Detail promítání
sobota
09/03/2019
Dojč
sobota
09/03/2019
Detail promítání
sobota
09/03/2019
Myto
sobota
09/03/2019
Detail promítání
sobota
09/03/2019
Nové Město na Moravě
sobota
09/03/2019
Detail promítání
sobota
09/03/2019
Kolín
sobota
09/03/2019
Detail promítání
čtvrtek
14/03/2019
Liberec
čtvrtek
14/03/2019
Detail promítání
čtvrtek
14/03/2019
Štětí
čtvrtek
14/03/2019
Detail promítání
čtvrtek
14/03/2019
Galanta
čtvrtek
14/03/2019
Detail promítání
čtvrtek
14/03/2019
Mikulov
čtvrtek
14/03/2019
Detail promítání
pátek
15/03/2019
Třinec
pátek
15/03/2019
Detail promítání
pátek
15/03/2019
Liptovský Mikuláš
pátek
15/03/2019
Detail promítání
pátek
15/03/2019
Český Dub
pátek
15/03/2019
Detail promítání
pátek
15/03/2019
Modra
pátek
15/03/2019
Detail promítání
pátek
15/03/2019
Jičín
pátek
15/03/2019
Detail promítání
sobota
16/03/2019
Jeseník
sobota
16/03/2019
Detail promítání
sobota
16/03/2019
Napajedla
sobota
16/03/2019
Detail promítání
sobota
16/03/2019
Kynšperk nad Ohří
sobota
16/03/2019
Detail promítání
sobota
16/03/2019
Holýšov
sobota
16/03/2019
Detail promítání
neděle
17/03/2019
Týnec nad Sázavou
neděle
17/03/2019
Detail promítání
úterý
19/03/2019
Brno
úterý
19/03/2019
Detail promítání
středa
20/03/2019
Nové Mesto nad Váhom
středa
20/03/2019
Detail promítání
čtvrtek
21/03/2019
Tanvald
čtvrtek
21/03/2019
Detail promítání
čtvrtek
21/03/2019
Trutnov
čtvrtek
21/03/2019
Detail promítání
pátek
22/03/2019
Lomnice nad Popelkou
pátek
22/03/2019
Detail promítání
pátek
22/03/2019
Vítkov
pátek
22/03/2019
Detail promítání
pátek
22/03/2019
Kostelec nad Orlicí
pátek
22/03/2019
Detail promítání
pátek
22/03/2019
Javorník
pátek
22/03/2019
Detail promítání
sobota
23/03/2019
Ústí nad Orlicí
sobota
23/03/2019
Detail promítání
sobota
23/03/2019
Želiv
sobota
23/03/2019
Detail promítání
sobota
23/03/2019
Kralupy nad Vltavou
sobota
23/03/2019
Detail promítání
sobota
23/03/2019
Malá Skála
sobota
23/03/2019
Detail promítání
sobota
23/03/2019
Horní Bříza
sobota
23/03/2019
Detail promítání
úterý
26/03/2019
Úpice
úterý
26/03/2019
Detail promítání
středa
27/03/2019
Ružomberok
středa
27/03/2019
Detail promítání
čtvrtek
28/03/2019
Prostějov
čtvrtek
28/03/2019
Detail promítání
čtvrtek
28/03/2019
Zdice
čtvrtek
28/03/2019
Detail promítání
čtvrtek
28/03/2019
Valašské Klobouky
čtvrtek
28/03/2019
Detail promítání
pátek
29/03/2019
Dvůr Králové nad Labem
pátek
29/03/2019
Detail promítání
sobota
30/03/2019
Slaný
sobota
30/03/2019
Detail promítání
sobota
30/03/2019
Richvald
sobota
30/03/2019
Detail promítání
sobota
30/03/2019
Karviná
sobota
30/03/2019
Detail promítání
sobota
30/03/2019
HUMPOLEC
sobota
30/03/2019
Detail promítání
sobota
30/03/2019
Jevíčko
sobota
30/03/2019
Detail promítání
sobota
30/03/2019
Zákamenné
sobota
30/03/2019
Detail promítání
úterý
02/04/2019
Kyjov
úterý
02/04/2019
Detail promítání
středa
03/04/2019
Teplice
středa
03/04/2019
Detail promítání
čtvrtek
04/04/2019
Pečky
čtvrtek
04/04/2019
Detail promítání
čtvrtek
04/04/2019
Giraltovce
čtvrtek
04/04/2019
Detail promítání
čtvrtek
04/04/2019
Ostrov
čtvrtek
04/04/2019
Detail promítání
pátek
05/04/2019
Karlovy Vary
pátek
05/04/2019
Detail promítání
pátek
05/04/2019
Tachov
pátek
05/04/2019
Detail promítání
pátek
05/04/2019
Krupina
pátek
05/04/2019
Detail promítání
sobota
06/04/2019
Hanušovce nad Topľou
sobota
06/04/2019
Detail promítání
sobota
06/04/2019
Plesná
sobota
06/04/2019
Detail promítání
sobota
06/04/2019
Mšeno
sobota
06/04/2019
Detail promítání
sobota
06/04/2019
Zámek Kynžvart
sobota
06/04/2019
Detail promítání
sobota
06/04/2019
Milovice
sobota
06/04/2019
Detail promítání
sobota
06/04/2019
Tišnov
sobota
06/04/2019
Detail promítání
středa
10/04/2019
Malacky
středa
10/04/2019
Detail promítání
pátek
12/04/2019
Třeboň
pátek
12/04/2019
Detail promítání
pátek
12/04/2019
Blansko-Těchov
pátek
12/04/2019
Detail promítání
pátek
12/04/2019
Loděnice
pátek
12/04/2019
Detail promítání
pátek
12/04/2019
Planá
pátek
12/04/2019
Detail promítání
sobota
13/04/2019
Třebíč
sobota
13/04/2019
Detail promítání
sobota
13/04/2019
Hnúšťa
sobota
13/04/2019
Detail promítání
sobota
13/04/2019
Klatovy
sobota
13/04/2019
Detail promítání
pátek
15/03/2019
Semily
pátek
15/03/2019
Detail promítání
čtvrtek
14/03/2019
Bardejov
čtvrtek
14/03/2019
Detail promítání
neděle
14/04/2019
Frýdek Místek
neděle
14/04/2019
Detail promítání
pátek
15/03/2019
Seč
pátek
15/03/2019
Detail promítání
sobota
13/04/2019
Bílovec
sobota
13/04/2019
Detail promítání
neděle
24/03/2019
Horní Počernice
neděle
24/03/2019
Detail promítání
pátek
15/03/2019
Červený Kostelec
pátek
15/03/2019
Detail promítání
úterý
02/04/2019
Žiar nad Hronom
úterý
02/04/2019
Detail promítání
středa
06/03/2019
Vyškov
středa
06/03/2019
Detail promítání
čtvrtek
21/02/2019
Tábor
čtvrtek
21/02/2019
Detail promítání
pondělí
18/03/2019
Humenné
pondělí
18/03/2019
Detail promítání
sobota
23/03/2019
Dobšiná
sobota
23/03/2019
Detail promítání
sobota
16/03/2019
Petřvald u Karviné
sobota
16/03/2019
Detail promítání
čtvrtek
07/03/2019
Stříbro
čtvrtek
07/03/2019
Detail promítání
pátek
12/04/2019
Ostrava
pátek
12/04/2019
Detail promítání
sobota
23/03/2019
Brandýs nad Labem
sobota
23/03/2019
Detail promítání
úterý
26/03/2019
Hradec Králové
úterý
26/03/2019
Detail promítání
neděle
17/03/2019
Roudnice nad Labem
neděle
17/03/2019
Detail promítání
sobota
16/03/2019
Zábřeh
sobota
16/03/2019
Detail promítání
neděle
03/03/2019
Znojmo
neděle
03/03/2019
Detail promítání
úterý
19/03/2019
Michalovce
úterý
19/03/2019
Detail promítání
středa
27/02/2019
Bratislava
středa
27/02/2019
Detail promítání

Partneři